герб маслагерб маслагерб маслагерб маслагерб маслагерб масла

Стожар Головне всередині

leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax
leaf parallax

Змінитися зовні, щоб зберегти головне — те, що всередині

Війна змінила все. Життя поділилося на «до 24 лютого» і «після». Це були важкі зміни – справжні випробування. Але вони зробили нас сильнішими.

Стожар теж пройшов крізь випробування на міцність. Після того як завод, де виготовляли шеф-олію Стожар, опинився під окупацією разом з Харківською областю, були інвестовані кошти й розгорнуте виробництво на Полтавському олійноекстрактному заводі.

Стожар змінив зовнішність, щоб зберегти свою ідентичність. Улюблена шеф-олія тепер у новій пляшці, але зі знайомими характером та якістю.

«Головне всередині» – це не тільки про Стожар. А про найкращі якості, які показали українці під час війни – про хоробрість, гарячі серця, рішучість, незламність, людяність тощо. Адже те, що всередині кожного з нас, важливіше за зовнішнє.

Костянтин

До війни був успішним шеф-кухарем, співпрацював з багатьма ресторанами, жив кухнею та надихався українськими кулінарними традиціями.

Коли на нашу землю прийшов ворог, несучи смерть, горе і страх, Костянтин змінив теплу кухню на життя під ворожими обстрілами, автомат і бліндаж.

У чоловіка не було жодних сумнівів щодо вступу до лав ЗСУ, адже він розумів, що від нього залежать долі мільйонів людей за його спиною.
Костянтин не міг вчинити інакше, бо є патріотом України й мріє, щоб її перемоги завжди сяяли золотом та загартованою козацькою сталлю під вільним небом.

Як і Стожар, наш герой пишається незламністю, сміливістю та самопожертвою українців. Тим, що є головним для нашого народу від часів Запорізької Січі. Тим, що всередині кожного з нас.
Зараз Костянтин у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ звільняє від ворога Херсонщину.

Побажаємо йому скоріше повернутися до своєї дружини та рідних з Перемогою!

Євгенія

До війни Євгенія жила звичним життям – раділа першим теплим променям сонця у травні, зустрічала світанки на Дніпрі, прокидалася, повна сил для здійснення мрій.

Все змінилося 24 лютого, коли прийшла війна. Тоді Євгенія прийняла єдине можливе для себе рішення – вступити до ЗСУ, щоб боронити неньку та знищувати ворога.

Це рішення стало доленосним для нашої героїні, адже на фронті вона зустріла своє кохання. Війна не завадила молодятам об’єднати свої долі у шлюбі.

Бажаємо Євгенії родинного тепла та швидкої Перемоги!

Наперекір обставинам

Стожар підтримує всіх, хто у міру своїх сил допомагає наближувати Перемогу. І пишається кожним, хто став на захист нашої України. Так само, як улюблена шеф-олія захистила свою унікальність та незмінну якість, попри важкі обставини.